instagram

About Me

My Photo
Miru
hello hello~ Miru desu. I'm a Polish girl living in UK!!! but who am I actually?
*hair products maniac
*boyish
*pokemon
*genki
*prince ☆彡

View my complete profile
Friday, 24 August 2012
WARNING! THIS POST CONTAINS HATE STARTING WITH BIG "H" ! (and lots of cursing)
UWAGA! TEN POST ZAWIERA DUŻO NIENAWIŚCI PRZEZ DUŻE "N"! (i dużo klnięcia)

so, as you probably know I'm a nice person in general but sometimes people/life pisses mi off so bad, I wish I could punch someone in the face :D
jak już prawdopodobnie wiecie, ogólnie jestem miłą osobą jednakże czasami ludzie/życie potrafi mnie tak wkurwić, że mam ochotę przywalić komuś w pysk :D

anyways, this might be NOT A BIG DEAL but somehow for me it's super annoying. what is it? 
CRAP OVERLOAD
tak czy inaczej dla niektórych może to nie być WIELKI PROBLEM, ale osobiście jakoś mnie to drażni... a o czym mowa?
PRZEŁADOWANIE TANDETĄ

I wish I could show you pictures but I'm not THAT mean. 
I just simply can't stand when I see for example a girl, who tags herself as "gyaru" but looks like... shit. literally. if you look more like a dirty homeless (I don't have ANYTHING to homeless people btw D: ) guy instead of gyaru, then STOP TAGGING YOURSELF AS GYARU/ULZZANG/WHATEVER!!!!

naprawdę chciałabym pokazać wam konkretne zdjęcia, ale nie jestem AŻ TAK wredna.
po prostu nie mogę znieść, kiedy widzę na przykład dziewczyną, która taguje siebie jako "gyaru", a wygląda jak... gówno. i to dosłownie. jeżeli bardziej przypominasz brudnego bezdomnego bądź też żula (btw, nie mam nic do ludzi bezdomnych!) niż gyaru, po prostu PRZESTAŃ SIĘ TAK TAGOWAĆ!!!!

 
(oh, btw, this pic isn't about manba gyaru D: ! gaijin manba can be really fucking perfect! look at Pin for example <3 font="font">
(żeby nie było nieścisłości - obrazek nie odnosi się konkretnie do np. manby, bo są także zajebiste gaijin manby, wystarczy spojrzeć na cudowną Pin)

if your face looks DIRTY instead of pretty, something wrong is going on here....
jeżeli Twoja twarz wygląda na BRUDNĄ, a nie ładną i czystą, to wiedz, że COŚ SIĘ DZIEJE

besides, licking every famous gaijin gyaru's butt doesn't make you look better either baby x: 
poza tym włażenie w dupę wszystkim znanym gaijin gyaru też nie sprawi, że będziesz wyglądać lepiej skarbie

even tho I try so hard (really, even if you don't believe that's true... ) I can't just call myself "gyaru" yet. maybe oneday I will. but I know that I still look shitty and just so-not-gyaru. so it's a pain in the ass, when I see someone looking way WORSE than me and call themselves a gal and what's more - having 5659562569... followers (-____-) .... WHY?!
pomimo iż staram się naprawdę ciężko (wierzcie mi lub nie, ale tak jest), to nie mogę siebie jeszcze uznać za "gyaru". może pewnego dnia tak będzie. ale ja zwyczajnie wiem, że wciąż wyglądam beznadziejnie i po prostu oh-tak-nie-gyaru więc kiedy widzę kogoś, kto wygląda po prostu o wiele GORZEJ ode mnie i nazywa siebie gyaru, a co gorsza ma na swoim blogu 5984845456 obserwatorów - to żal mi dupę ściska po prostu. (a, żeby nie było. nie z zazdrości ;3 )

I don't understand that... *sighs*
nie czaję tego w zupełności...


another thing......
kolejna rzecz

is it really how gaijin gyaru think it should be done? if you're rich and you have oh so super fucking dolly wink lashes, you have 546522 pairs of clip in hair exte and you can buy from yumetenbo etc., does it mean you're already a gal? 
czy naprawdę gaijin gyaru chcą robić w ten sposób? jeśli jesteś bogata, i masz te swoje wyjebane w kosmos rzęsy z dolly wink, miliard tresek clip in i stać Cię na zakupy robione w yumetenbo itd., to czy naprawdę czyni Cię to gyaru?

if you're fucking fat (but REALLY FAT and you don't want to do anything about it!), ugly even with make up which is btw not done correctly according to your face features etc. - your BURANDO things won't help you! you're still going to be GROSS :/ 
and lol, I bet THOSE ugly girls tell the others "hey, you can't be gyaru 'cause blah blah blah" (~_~)
fuck this shit, really... what am I going to do about it? I can't fucking afford half of the things you have but at least I'm trying to improve! but nooooo, I will never be good enough to them 'cause my skin isn't orange from some cheap self-tanning lotion, my hair doesn't look like a bush, and my lashes don't look like huge spiders! 
jeżeli jesteś grubasem (ale serio, NPRAWDĘ WIELKIM GRUBASEM i nie chce Ci się ruszyć dupy, żeby coś z tym zrobić), paskudą nawet w makijażu, który tak btw zwykle nie pasuje Ci kompletnie do rysów twarzy - te Twoje MARKOWE rzeczy nie pomogą bo dalej będziesz do dupy :D
lol, w dodatku idę o zakład, że to właśnie takie pasztety mówią innym "ej, Ty nie możesz być gyaru bo shjvdsghdvchgs".
to jest serio wkurwiające... co ja mogę z tym zrobić? nie stać mnie żeby kupić sobie połowę rzeczy, które Ty możesz mieć, ale przynajmniej się staram jakoś poprawić we wszystkim! ale nieeee, ja nigdy nie będę wystarczająco dobra dla nich bo mój ryj nie jest pomarańczowy od jakiegoś taniego samoopalacza, moje włosy nie przypominają jakiegoś krzaka, a moje rzęsy nie wyglądają jak pajęcze odnóża.

so, I actually don't even know if I still WANT TO BE GYARU anymore...
więc tak szczerze mówiąc to nie wiem, czy tak naprawdę wciąż CHCĘ BYĆ GYARU....

0 comments:

Search

Blogroll